Sport i rekreacja Sport i rekreacja

Oddział w Olsztynie zorganizował dla wszystkich piłkarzy-urządzeniowców oraz kibiców  jubileuszowe V Mistrzostwa Polski Oddziałów BULiGL w piłce nożnej. Zawody odbyły się na terenie kompleksu akademickiego Kortowo w dniach 22-23 lipca.

Klasyfikacja drużyn przedstawia się następująco:

I miejsce - SZCZECINEK                                         II miejsce - GORZÓW                                           III miejsce - OLSZTYN

 

Czwarte Mistrzostwa w piłce nożnej Oddziałów BULiGL

Trzecie Mistrzostwa w piłce nożnej Oddziałów BULiGL

Drugie Mistrzostwa w piłce nożnej Oddziałów BULiGL

Pierwsze Mistrzostwa w piłce nożnej Oddziałów BULiGL

Sport i rekreacja w Oddziale w Gdyni Sport i rekreacja w Oddziale w Gdyni

Pracownicy Oddziału biorą udział w biegach na orientację. Duże osiągnięcia w tej dyscyplinie posiada Piotr Ratajczak. Na zawodach leśników jest bezkonkurencyjny w swojej klasie wiekowej. Ze zmiennym szczęściem startuje na Mistrzostwach Europy w Biegach na Orientację.

biegi-Ratajczak 

Corocznie pracownicy Oddziału biorą udział w Regatach Leśników w klasie Omega.

regaty

Pracownicy Oddziału uczestniczyli w rozgrywkach ligi piłki siatkowej o Puchar Dyrektora RDLP w Gdańsku. Na zdjęciu wraz z drużyną Nadleśnictwa Lipusz.

Zawody siatkówki

W roku 2008 Oddział uczestniczył w zawodach piłkarskich zorganizowanych dla uczczenia 30 lat drużyny BULOWIEC z Oddziału w Szczecinku

W 2009 roku po raz pierwszy wystawiliśmy drużynę na Ogólnopolski Rajd Leśników.

XXI Rajd Leśników

W Muzeum Leśnictwa znajdującym się na Zamku w Gołuchowie wystawiona jest rzeźba autorstwa emerytowanego pracownika Oddziału w Gdyni, która zdobyła nagrodę w konkursie rzeźby amatorskiej.

rzezba-Lehki

W roku 2010 na Rajdzie Leśników była nas już spora gromada