📄 Czwarte Mistrzostwa w piłce nożnej Oddziałów BULiGL - Radom 2014


W dniach 27-28 czerwca 2014 r. Radom gościł  koleżanki i kolegów urządzeniowców z całej Polski na Ogólnopolskiej Naradzie. Obrady przebiegały „płynnie" i w miłej atmosferze. W ramach przeprowadzonego zebrania nowo wybranych członków i delegatów Samorządu Załogi Przedsiębiorstwa  BULiGL  XVI kadencji wybrano jego  władze na czele z przewodniczącym Tomaszem Babiakiem.

Tradycyjnie uczestnicy Narady rozegrali turniej „Mistrzostwa Polski Oddziałów BULiGL w piłce nożnej", to już IV edycja piłkarskich zmagań. Zawodnicy wszystkich oddziałów rywalizowali w drużynach siedmioosobowych na obiektach MOSiR, mecze finałowe rozegrano na pięknym stadionie miejskim im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, co dodatkowo podkreśliło rangę turnieju. Emocjonujące spotkania rozgrywane w duchu fair play dopingowali licznie przybyli kibice, szczególnie wyróżnił się klub kibica z Krakowa, który niemniej niż znakomita gra zawodników przyczynił się do awansu swojej drużyny do finału rozgrywek.  Wysoki poziom zawodów i rywalizacji stworzył atmosferę na miarę Brazylijskiego Mundialu.  Na uwagę zasługuje również fakt, że niektóre drużyny były mieszane, Panie godnie reprezentowały płeć piękną uczestnicząc w grze, również wpisując się na listę strzelców.

 

Zwycięzcami, a tym samym zdobywcami Pucharu Dyrektora BULiGL oraz dodatkowej nagrody ufundowanej przez Dyrektora RDLP w Radomiu okazali się obrońcy tytułu sprzed dwóch lat koleżanka i koledzy z Oddziału BULiGL w Lublinie.   Drugie miejsce, dość nieoczekiwanie, ale przy dużym wsparciu kibiców, w tym tych najmłodszych zajęła drużyna z Karkowa. Na ostatnim stopniu podium stanęli piłkarze ze Szczecinka. Czwarte miejsce wywalczył Oddział w Warszawie. Kolejne miejsca zajmowały drużyny: Poznań V, Przemyśl VI, Białystok VII, Gorzów VIII. Miejsca IX-XII wyłonił konkurs rzutów karnych wygrany przez gospodarzy - drużynę z Radomia (IX miejsce), kolejne miejsca zajęły drużyny Oddziałów: Brzeg, Gdynia oraz Olsztyn. Tabele wyników.

Podsumowanie Narady oraz rozdanie nagród odbyło się w miłej i nieskrępowanej atmosferze w salach bankietowych Hotelu Aviator, gdzie do późnych godzin nocnych rozprawiano na tematy urządzeniowe oraz omawiano wydarzenia sportowe minionych dni.

 Wymiana doświadczeń pomiędzy pracownikami oraz wspólna rywalizacja na boisku z pewnością jest formułą, która cementuje załogę przedsiębiorstwa i przyjęła się w naszym gronie o czym świadczy frekwencja uczestników.

Z niecierpliwością czekamy już na kolejną Ogólnopolską Naradę połączoną z turniejem piłkarskim, która za dwa lata odbędzie się w Olsztynie

Galeria zdjęć

BDL    Serwisy mapowe

WISL

Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej
Sękocin Stary
ul. Leśników 21
05-090 Raszyn
sekretariat@zarzad.buligl.pl
Telefon: 22-825-34-23
Faks: 22-825-83-99

Przedsiębiorstwo Państwowe
Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej
NIP: 525-000-78-85
REGON: 000121583
KRS: 0000012221

Bank Pekao SA
05 1240 1053 1111 0010 5177 5936

Copyright © BULiGL 2009 - 2020 | Zaloguj