📄 V Mistrzostwa w piłce nożnej Oddziałów BULiGL


Oddział w Olsztynie zorganizował dla wszystkich piłkarzy-urządzeniowców oraz kibiców  jubileuszowe V Mistrzostwa Polski Oddziałów BULiGL w piłce nożnej. Zawody odbyły się na terenie kompleksu akademickiego Kortowo w dniach 22-23 lipca.

Klasyfikacja drużyn przedstawia się następująco:

I miejsce - SZCZECINEK
II miejsce - GORZÓW
III miejsce - OLSZTYN

 

 

 

 

Czwarte Mistrzostwa w piłce nożnej Oddziałów BULiGL

Trzecie Mistrzostwa w piłce nożnej Oddziałów BULiGL

Drugie Mistrzostwa w piłce nożnej Oddziałów BULiGL

Pierwsze Mistrzostwa w piłce nożnej Oddziałów BULiGL

📄 Sport i rekreacja


W tym roku już po raz XVI odbyły się Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację. Do Tułowic w dniach 29-30 maja 2015 r. przyjechali leśnicy z całej Polski. Jak co roku nie zabrakło również i reprezentacji z Biura Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej Oddział w Białymstoku. Bieg sprinterski i bieg główny odbywał się na terenie Zespołu Szkół w Tułowicach i Nadleśnictwa Tułowice.

Białostoccy urządzeniowcy wykazali się znajomością mapy i niezłą kondycją. Teren był trudny, ale obyło się bez NKL i wszyscy uzyskali bardzo dobre wyniki. Biuro w tym roku reprezentowali: Lickiewicz Jarosław, Łempicki Emilian, Pawłowicz Piotr, Popławski Cezary, Skrzekut Jan. Jarosław Lickiewicz zajął II miejsce w Sprincie i III miejsce w Biegu Mistrzowskim. W zmaganiach o Puchar Dyrektora BULiGL nie było od nas lepszych i już po raz drugi Puchar trafił do Oddziału Biura w Białymstoku. Nie małą zasługę w tym miały dzieci naszych Pracowników Nela i Filip Siermantowski jak również Michalina Skrzekut.

Reprezentant naszego Biura – Jarosław Lickiewicz został powołany do Honorowej Reprezentacji na XXI Mistrzostwa Europy Leśników w Biegu na Orientację (EFOL), które odbędą się w tym roku 10-15 sierpnia w Pesc na Węgrzech.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zainteresowanych odsyłamy na strony Nadleśnictwa Tułowice celem obejrzenia zdjęć i tabeli wyników:

http://www.bno-tulowice.pl/

http://www.bno-tulowice.pl/wyniki/wyniki-biegu-na-orientacje/

 

***

 

II puchar Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku w leśnej topografii dla służb mundurowych.

W dniu 20 października 2012 r. na terenie Nadleśnictwa Krynki odbyły się biegi na orientację służb mundurowych . W zawodach wzięły udział nie tylko zespoły reprezentujące Policję, Straż Graniczną, Państwową Straż Pożarną ,Wojsko , ale również szkoły leśne, nadleśnictwa RDLP Białystok oraz  Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej Oddział w Białymstoku.

Uczestnicy biegu mieli za zadanie pokonać trasę 5 km i odnaleźć 13 punktów kontrolnych. Nasz najlepszy zawodnik  Jarosław Lickiewicz zajął w rywalizacji indywidualnej III miejsce a drużynowo Biuro zajęło miejsce 10.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

***

 

W dniach 28-29 maja 2010 r. w Nadleśnictwie Jabłonna na terenie szkółki kontenerowej Skierdy odbyły się XII Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację. W zawodach wzięło udział 148 biegaczy w tym Dyrekcja i Pracownicy naszego Biura.

W tym roku dodatkowo utworzono kategorię dla Biur Urządzania Lasu. Zawodnicy zmagali się o pamiątkowe medale im. Edwarda Jędryszczaka - nieżyjącego kolegi, sportowca, założyciela i członka OKO BnOL, Dyrektora BULiGL Oddział w Brzegu. Pamiątkowe medale i puchary zwycięzcom wręczyła żona Pani Ewa Jędryszczak i Dyrektor BULiGL Janusz Dawidziuk.

Indywidualnie najlepszym w tej kategorii został Dyrektor Oddziału BULiGL w Białymstoku Jerzy Małyszko.

W zmaganiach indywidualnych zwyciężali nasi faworyci a i my mamy się czym pochwalić. Koledzy już od wielu lat biorą udział w zawodach wraz ze swoimi rodzinami. Jako najmłodsza zawodniczka Biura wystartowała Nela Siermantowska i zajęła II miejsce w kategorii K10. Emil Łempicki w biegu mistrzowskim zajął II miejsce, Jarosław Lickiewicz w kat M45 osiągnął bardzo dobry wynik i tym samym został powołany do 24 – osobowej reprezentacji Polski leśników na XVII Mistrzostwa Europy Leśników w biegach na orientację do Danii. Zawody odbędą się dniach 10-14 sierpnia 2010 r. w Nymindegab i Varde.

Zawody zakończyły się zaproszeniem na XIII Mistrzostwa Polski w dniach 2-4 czerwca 2011 roku do Rucianego Nidy. Przyjmujemy zaproszenie organizatorów Pani Dyrektor Haliny Pańkowskiej z ZSL w Rucianem Nida oraz nadleśniczego Nadleśnictwa Maskulińskie - Piotra Czyżyka  i odpowiadamy – nas na pewno tam nie zabraknie.

Oto kilka zdjęć z zawodów:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

***

 

28.11.2009 - Sukces "Sześć na sześć" czyli VI miejsce na VI Turnieju Piłki Siatkowej Leśników "Rudosław 2009".

 

BDL    Serwisy mapowe

WISL

Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej
Sękocin Stary
ul. Leśników 21
05-090 Raszyn
sekretariat@zarzad.buligl.pl
Telefon: 22-825-34-23
Faks: 22-825-83-99

Przedsiębiorstwo Państwowe
Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej
NIP: 525-000-78-85
REGON: 000121583
KRS: 0000012221

Bank Pekao SA
05 1240 1053 1111 0010 5177 5936

Copyright © BULiGL 2009 - 2020 | Zaloguj