📄 Seminarium: Rębnie – od założeń do realizacji. Walne Zebranie Delegatów Kół Polskiego Towarzystwa Leśnego Oddział w Białymstoku


7 czerwca 2019 roku na terenie Nadleśnictwa Bielsk, białostocki Oddział PTL zorganizował seminarium p.t.: „Rębnie – od założeń do realizacji". Jednocześnie odbyło się Walne Zebranie Delegatów Kół. (więcej ...)

 

📄 Skanowanie laserowe - rewolucja, czy ewolucja w urządzaniu lasu?


📄 Jubileusz 10-lecia Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Białymstoku


W dniu 13 września 2018 r. Dyrektor Oddziału Jerzy Małyszko uczestniczył w V Jubileuszowej Międzynarodowej Konferencji Naukowej Turystyka na obszarach przyrodniczo cennych w Białowieży zorganizowanej z okazji 10-lecia funkcjonowania Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Białymstoku. (więcej ...)

 

📄 Wycieczka do Gruzji


   W dniach 15-21 sierpnia 2018 r. pracownicy BULiGL Oddział w Białymstoku odwiedzili Gruzję. Zwiedziliśmy najsłynniejsze miejsca w Tbilisi, miasteczko Signagi - w centrum gruzińskiego winiarstwa Kachetii, Kazbegi - położoną na wysokości 2170 m. (więcej ...)

📄 CZESŁAW MICHALCZUK (1941 – 2018)


W dniu 07 sierpnia 2018 roku w wieku 77 lat zmarł śp. Czesław Michalczuk – emerytowany Zastępca Dyrektora BULiGL Oddział w Białymstoku. (więcej ...)

📄 XIX Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację


Tegoroczne XIX Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację odbyły się w dniach 25 – 27 maja 2018 r. na terenie Nadleśnictwa Bytów. (więcej ...)

📄 21 maja 2018 r. odbyło się coroczne zebranie załogi z udziałem Dyrektora Przedsiębiorstwa


21 maja 2018 r. odbyło się coroczne zebranie załogi z udziałem Dyrektora Przedsiębiorstwa Janusza Dawidziuka, dyrektora Oddziału Jerzego Małyszko oraz wszystkich pracowników.(więcej ...)

📄 Adam Majer „historia” urządzania lasu na terenie RDLP Białystok i nie tylko9 lutego 2018 r. uczciliśmy przejście na emeryturę naszego zasłużonego pracownika Adama Majera. Adam to postać nietuzinkowa i to nie tylko ze względu na swój ogromny wkład w siedliskoznastwo i fitosocjologię na Podlasiu, ale również na charakter, który kształtował się na Żywiecczyźnie w okolicach Milówki gdzie Adam się urodził i wychował.(więcej ...)

📄 Ogólnopolska Narada Urządzeniowa 23–25 listopada 2017 r.


W dniach 23-25 listopada w Wielimowie k. Miłomłyna odbyła się Ogólnopolska Narada Urządzeniowa pt. „Podsumowanie prac wykonanych przez BULiGL w ramach projektu Leśnych Gospodarstw Węglowych w 2017 roku".(więcej ...)

📄 VII Puchar Dyrektora RDLP w Białymstoku


We czwartek, 5 października 2017 r. na terenie Nadleśnictwa Łomża w Czerwonym Borze odbyły się zawody o VII Puchar Dyrektora RDLP w Białymstoku w Leśnej Topografii.(więcej ...)

📄 V MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA p.t. „LAS I WODA"


W dniach 12-14 września 2017 roku miała miejsce V MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA p.t. „LAS I WODA"..(więcej ...)

📄 Mistrzostwa Europy Leśników w Biegu na Orientację – Litwa


   Pracownicy naszego Biura Jarosław Lickiewicz i Piotr Pawłowicz zostali powołani do Honorowej Reprezentacji Leśników Polski na XXIV Mistrzostwa Europy Leśników EFOL 2017 w dniach 1-5 sierpnia 2017 r. Birstonas na Litwie.(więcej ...)

📄 Zebranie załogi BULiGL Oddział w Białymstoku


9 czerwca 2017 r. odbyło się coroczne zebranie załogi z udziałem Dyrektora Przedsiębiorstwa dr inż. Janusza Dawidziuka. Przewodniczący Rady Pracowniczej Oddziału Jerzy Półtorak otworzył zebranie i przywitał Dyrektora Przedsiębiorstwa Janusza Dawidziuka, Dyrektora Oddziału Jerzego Małyszko oraz wszystkich pracowników.(więcej ...)

📄 Sadzenie lasu 2017


W dniach 20-21 kwietnia 2017 r. pracownicy BULiGL Oddział w Białymstoku wzięli udział w akcji sadzenia lasu w Nadleśnictwach: Żednia, Browsk i Nurzec. Tegoroczne sadzenie lasu w Nadl. Żednia i Nurzec odbywały się pod hasłem „Sadzimy 1000 drzew na minutę", zaś w Nadl. Browsk - „Odnawiamy Puszczę Białowieską".(więcej ...)

📄 II miejsce BULiGL Oddział w Białymstoku w kategorii leśnicy


W dniu 6 października 2016 r. na terenie Nadleśnictwa Czarna Białostocka już po raz szósty odbyły się zawody o Puchar Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku w Leśnej Topografii. Uczestnikami konkursu byli pracownicy służb mundurowych, leśnicy, uczniowie i studenci szkół i uczelni leśnych, a także o profilu obronnym oraz lokalni mieszkańcy, w tym uczniowie szkół.(więcej ...)

📄 ubileuszu 60-lecia BULiGL


W dniu 4 października 2016 r. odbyły się centralne uroczystości obchodów Jubileuszu 60-lecia BULiGL pod patronatem Ministra Skarbu Państwa, Ministra Środowiska, Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych, Przewodniczącego Polskiego Towarzystwa Leśnego. Rozpoczęły się one Mszą Św. w Kościele pw. Św. Faustyny w Sękocinie Starym, w trakcie której został poświęcony i nadany sztandar BULiGL.(więcej ...)

📄 Odsłonięcia obelisku upamiętniającego prof. dr hab. Andrzeja Mari Czerwińskiego


Z okazji 60-lecia Biura Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej (BULiGL, dawniej BULiPL) oraz odsłonięcia obelisku upamiętniającego prof. dr hab. Andrzeja Mari Czerwińskiego, Białostocki Oddział BULiGL wspólnie z Nadleśnictwem Krynki w dniu 30 września 2016 roku zorganizował seminarium pt. „Przebudowa drzewostanów na gruntach porolnych Nadleśnictwa Krynki".(więcej ...)

📄 Wycieczka na Węgry


W dniach 13-16 sierpnia 2016 r. pracownicy BULiGL Oddział w Białymstoku odwiedzili kraj naszych „bratanków". Zwiedziliśmy Budapeszt, Esztergom, Wyszehrad, Szentendre, Eger, Miszkolc, Tokaj.(więcej ...)

📄 Ogólnopolska Narada Urządzeniowa 22–23 lipca 2016 r.


W dniach 22-23 lipca w Olsztynie odbyła się Ogólnopolska Narada Urządzeniowa.  W naradzie wzięło udział około 350 pracowników BULiGL ze wszystkich Oddziałów w Polsce.(więcej ...)

📄 Zebranie załogi – 60-lecie BULiGL Oddział w Białymstoku


20 czerwca 2016 r. odbyło się coroczne zebranie załogi z udziałem Dyrektora Przedsiębiorstwa dr. inż. Janusza Dawidziuka połączone z obchodami 60-lecia białostockiego Oddziału BULiGL.(więcej ...)

 

📄 XVI Pielgrzymka Leśników i Ich Rodzin do Sanktuarium Maryjnego w Studzienicznej


18 czerwca 2016 r. podlascy leśnicy wraz z Rodzinami po raz szesnasty pielgrzymowali do Sanktuarium Maryjnego w Studzienicznej. Uroczystości przy Pomniku Leśników rozpoczął dyrektor RDLP w Białymstoku – Andrzej Gołembiewski.(więcej ...)

📄 Seminarium: Gospodarcza aktywność człowieka – jej wybrane aspekty w relacji do stanu gleb i siedlisk Puszczy Białowieskiej.


Koło Polskiego Towarzystwa Leśnego przy białostockim Oddziale Biura Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej oraz białostocki Oddział Polskiego Towarzystwa Gleboznawczego przy wsparciu Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa oraz Zamiejscowego Wydziału Leśnego Politechniki Białostockiej w Hajnówce, dnia 15 kwietnia 2016 roku wspólnymi siłami zorganizowało seminarium pt. „Gospodarcza aktywność człowieka – jej wybrane aspekty w relacji do stanu gleb i siedlisk Puszczy Białowieskiej. Dyskusja". .(więcej ...)

📄 Archiwum


BDL    Serwisy mapowe

WISL

Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej
Sękocin Stary
ul. Leśników 21
05-090 Raszyn
sekretariat@zarzad.buligl.pl
Telefon: 22-825-34-23
Faks: 22-825-83-99

Przedsiębiorstwo Państwowe
Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej
NIP: 525-000-78-85
REGON: 000121583
KRS: 0000012221

Bank Pekao SA
05 1240 1053 1111 0010 5177 5936

Copyright © BULiGL 2009 - 2020 | Zaloguj